Skip to content

Servis

Bros Garage Hoş Geldiniz,
Hatay 'daki garantili oto bakım servisiniz

Motor Arıza Tespit

Teknik açıdan otomobiller gittikçe daha karmaşık hale gelmekte ve servisler için daha da zorlayıcı olmaktadır. Bunun sebebi modern motor yönetim sistemlerinin yakıt enjeksiyonu sürecini elektronik olarak kontrol etmesi, bu sayede ekonomik yakıt tüketimi ile birlikte en iyi motor performansını sağlamasıdır. Aracınızın bu şekilde kalmasını sağlamak için Bros Garage Servisi uzman personelimiz, zengin bilgi birikimlerini kullanarak en yeni arıza tespit ekipmanları ile aracınızı kontrol eder.

Yağ ve Filtre Değişimi

Tüm araçlar için yağ değişim süresi eşit olarak oluşturulmamıştır. Yağ değişiminiz sırasında uzman bir teknisyenimiz şunları yapacaktır:

  • Aracınızın motor yağını aracınıza, sürüş tarzınıza bağlı olarak en iyi tam sentetik yağ, sentetik karışım yağı veya yüksek kilometreli motor yağı markalarını kullanarak değiştirir.
  • Aracınız için en doğru yağı kullanır.
  • Arabanızın kullanılmış yağ filtresini değiştirir.
  • Arabanızın kabin filtresini, hava filtresini ve diğer filtreleri inceler
  • Araç ışıklarını, araç akü ömrünü vb. kontrol ederek aracın tamamında kapsamlı bir inceleme gerçekleştirir.
  • Cam yıkama sıvısını doldurur ve diğer önemli sıvıların seviyelerini kontrol eder.

Frenleme Sistemleri

Günlük araç kullanımı içerisinde doğal aşınmaya maruz kalan, fren disklerinde, egzoz sistemi korozyonunda gözlenebilir ve ayrıca şanzıman yağını da etkiler. Ancak bu tip aşınmalar her zaman hemen fark edilemediğinden otomobilinizi düzenli olarak kontrol ettirmekte fayda vardır. Aksi takdirde oluşan hasar pahalı onarım işlemlerine, ve sadece sizi değil, diğer kullanıcıları da tehlikeye sokabilecek ani arızalara yol açabilir.

Mekanik Sistem Bakım ve Onarımları

Egzoz sisteminden amortisörlere ve dişli kayış değişimine kadar, aracınızdaki mekanik bileşenlerle ilgili sorun yaşıyorsanız  her şeyi tekrar çalışır duruma getirmek için uzman ekibimize güvenebilirsiniz. Uzman deneyimler, modern test ekipmanlarının kullanılması ve gerekli teknik verilere erişim sayesinde uzmanlarımız, aracınızda ihtiyaç duyulan her türlü mekanik sistem çalışmasını hızlı ve profesyonel şekilde yapar.

Motor Servisi

İnceleme ve Bakım

Fren Sistemleri

Genel Bakım ve Onarımlar

Randevu Talebi