Skip to content

Alkan Group

BROS GARAGE OTO YEDEK PARÇA VE BAKIM SERVİSİ

Antakya’da Otomotiv, Turizm Seyahat, Taşımacılık ve Uluslararası Nakliyat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Alkan Group, şimdi de grup bünyesine Volkswagen, Mercedes Benz, Audi, BMW, Skoda ve Seat marka araçları için Alkan Group Bros Garage adı ile Yedek Parça ve Oto Bakım Servisi ile müşterilerine hizmet vermeye başladı.


Geçmişten bugüne kadar kaliteden ödün vermeden Antakya’da otomotiv, turizm, seyahat, taşımacılık ve nakliyat sektöründe faaliyetini sürdüren Alkan Group, grup bünyesine Yedek Parça ve Oto Bakım Servisi’ni de dahil ederek Bros Garage adıyla İskenderun Yolu Üzeri Güzelburç Mahallesi No:23/3A adresinde müşterilerinin hizmetine girdi.

Müşterilerinin hizmetine giren Alkan Group; Bros Garage Yedek Parça ve Oto Bakım Servisi’nde alanında uzman ve kalifiyeli personelleriyle araçların alt takımların bakımı, arıza tespit, rutin kontrol ve bakım, yedek parça, araç bakım onarım ve motor değişimleri servis garantili olarak yaptırabilecekler. Yolculuk esnasında araçlarda meydana gelen arızalarda müşterilerine özel olarak 7/24 Acil Servis Yol Yardımı ile hizmeti veriyor.
Araç sahipleri araçlarını Alkan Group; Bros Garage Yedek Parça ve Oto Bakım Servisi’nde müşteri memnuniyeti ile servisi garantisi kapsamında yaptırmasının yanı sıra 350 liradan başlayan aylık ve yıllık araç bakım paketleri ile müşterilerine servis imkanından faydalandırma imkanı sunuyor.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri

Akdeniz Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği Üyelik Kartı

Türk Standartları Enstitüsü

Hizmet Yeterlilik Belgesi

Neden Biz?

Üstün kalite, modern ekipman ve uzman ekibimiz ile araç bakım ve onarım hizmeti veriyoruz.

Bors Garage Servis, Mercedes-Benz ve Volkswagen araçlara hizmet verebilen özel servis organizasyonudur. Modern test cihazları, uzman ekibimiz ve servis ekipmanları sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun bizde kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Bekleme yada ertelemek yok, Randvunuzu alın rahatınıza bakın

Tüm yedek parçalarımız servis garantili olup bire bir değişim imkanı

Uzman ekibimiz tarafından arızası tespit edilen aracın bakım ve onarımı.

mercedes
volkswagen
BMW
Audi

Sorunuz mu var?

Randevu Talebi